12 12 2019

Ciała dwóch osób znalezione w Milanówku

12.12.2019, godz.: 16:00
Ciała dwóch osób znalezione w Milanówku
fot. GrodziskNews

Przedpołudniowa kontrola pracownika opieki społecznej i strażnika miejskiego w Milanówku przyniosła tragiczne odkrycie. W lokalu przy ul. Krótkiej odnaleźli ciała dwóch osób, trzecia zaś trafiła do szpitala.

Co się stało? O szczegóły pytamy na policji. – Dziś około godz. 11.00 osoba prowadząca kontrolę z ramienia ośrodka pomocy społecznej w asyście strażnika miejskiego udała się do lokalu przy ul. Krótkiej w Milanówku. Odnaleziono tam dwie zmarłe osoby, a także trzecią, która wymagała pomocy medycznej i została zabrana do szpitala. Była pod wpływem alkoholu, a nasze ustalenia wskazują, iż także dwie zmarłe osoby spożywały wcześniej alkohol – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

– Okoliczności i przyczynę śmierci pomoże wyjaśnić sekcja zwłok. O dalszym toku postępowania zdecyduje prokurator. Wiadomo tyle, że wszystkie osoby były bezdomne – dodaje Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.