reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

30

03 2021

Chemikalia w korespondencji do milanowskiego urzędu? Burmistrz z objawami podtrucia


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsChemikalia w korespondencji do milanowskiego urzędu? Burmistrz z objawami podtrucia - Grodzisk News


W milanowskim urzędzie trwa akcja strażaków z jednostki zwalczającej chemikalia, wspomaganych przez załogi z naszego powiatu. Do sekretariatu burmistrza przyszła przesyłka, po której otwarciu burmistrz Piotr Remiszewski bardzo źle się poczuł. Strażacy mówią, iż zdradzał objawy podtrucia. Jaką substancją? Tego na razie nie wiadomo.


reklama Grodzisk mazowiecki

Na miejscu prócz strażaków, działają także inne służby: policja, sanepid, straż miejska. – Mogę potwierdzić, że otrzymaliśmy zgłoszenie, z którego wynikało, że do sekretariatu burmistrza w urzędzie miejskim w Milanówku przyszła paczka, po której otwarciu burmistrz źle się poczuł: miał pieczenie i suchość w gardle, łzawienie oczu, pieczenie skóry, duszności – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, p.o. szefa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. – Na miejsce zadysponowane zostały dwa nasze zastępy, a także ściągnięto cztery załogi z jednostki zajmującej się chemikaliami, które pracują na miejscu wraz z innymi służbami – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Na ten moment nie zostało ustalone, jaka substancja znajdowała się w przesyłce, będzie to wyjaśniane – zaznacza Tryniszewski.

Nam udało się ustalić, że burmistrz Piotr Remiszewski przebywa w domu. Skontaktowaliśmy się z nim. Powiedział, że obecnie czuje się dobrze, ale bezpośrednio po otwarciu „w kilka sekund pojawiło się pieczenie skóry, gardła i oczu, jak gdyby żywym ogniem; także suchość w ustach i zawroty głowy. Objawy jednak powoli ustępują”.

Do sprawy niechybnie wrócimy.

Film z trwającej akcji przesłała do nas czytelniczka


Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ZBLIŻAMY się wielkimi krokami do "państwa demokratycznego"jakim są STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI PÓŁNOCNEJ.!!!

OBSERWATOR
30-03-2021 20:59

Może to była woda święcona na zbliżające się Święta?

Przyjaciel
30-03-2021 23:11

Przypominam tylko, ze to sprzedawcy z Milanowskiego targu grozili ostatnio burmistrzowi.. Nie mają argumentów i prawa po swojej stronie to uciekają się do bandyckich metod.. Wstyd.

Mati
30-03-2021 23:29

pokaż wszystkie komentarze (8)

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.