TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

02 2021

Chcesz zostać strażakiem? Masz szansę. Trwa nabór ochotników


Grodzisk News


foto: Facebook/OSP MiędzyborówChcesz zostać strażakiem? Masz szansę. Trwa nabór ochotników - Grodzisk News


Ochotnicza Straż Pożarna w Międzyborowie zaprasza w swoje szeregi. Trwa nabór nowych kandydatów na strażaków ochotników. Zainteresowani? Poniżej przedstawiamy szczegóły.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Interesuje Cię ratownictwo? Chcesz bezinteresownie nieść pomoc? Jesteś mieszkańcem Międzyborowa lub okolic?Jeżeli na co najmniej jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś: „tak” to nasze ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! – wybrzmiewa ogłoszenie OSP Międzyborów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

I dalej: Ochotnicza Straż Pożarna w Międzyborowie ogłasza rekrutację. Jeżeli zawsze marzyliście o wstąpieniu w nasze szeregi, ale nie wiedzieliście od czego zacząć to dobrze trafiliście. Aby zostać naszym członkiem potrzebujecie jedynie naładować zapasy chęci i pozytywnej energii!

Pytania w sprawie rekrutacji można kierować na Facebooku OSP Międzyborów bądź telefonicznie bezpośrednio do naczelnika jednostki – tel. 506 120 597


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.