26 10 2018

Chcesz zmian w komunikacji autobusowej? Wypełnij ankietę

26.10.2018, godz.: 12:45
Chcesz zmian w komunikacji autobusowej? Wypełnij ankietę
Fot. GrodziskNews.pl

Grodziski magistrat opublikował ankietę, w której pyta mieszkańców o to jakich zmian oczekują w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Burmistrz Grodziska poinformował na oficjalnej stronie internetowej miasta, o tym, że szykują się spore zmiany w komunikacji. Jednak jaki kształt będą miały, zależy od mieszkańców. – Przystępujemy do bardzo dużych i szybkich zmian w grodziskiej autobusowej komunikacji publicznej. W trakcie spotkań z mieszkańcami słyszałem wiele uwag na temat godzin i częstotliwości kursowania oraz lokalizacji przystanków. Chcemy więc, by wprowadzane zmiany były zgodne z Państwa oczekiwaniami i dały, jak najwięcej satysfakcji mieszkańcom. Zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety, która pozwoli nam poznać Państwa potrzeby i dostosować kursowanie komunikacji do preferencji mieszkańców. Dziękuję za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Wierzę, że Państwa udział pozwoli nam na optymalizację sieci połączeń – napisał burmistrz Benedykciński.

Ankieta zawiera dziewięć pytań, w których miasto pyta mieszkańców o to m.in. jak oceniają częstotliwość kursowania autobusów, czy są zadowoleni z obecnego przebiegu tras linii autobusowych, czy mają uwagi do funkcjonowania komunikacji oraz czy należy utworzyć nową linię, a jeżeli tak to na jakiej trasie.

Ankieta jest anonimowa. Jest dostępna tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.