TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

11 2021

Chcą poprawić bezpieczeństwo na ul. Montwiłła


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Chcą poprawić bezpieczeństwo na ul. Montwiłła - Grodzisk News


Grodziski magistrat ogłosił przetarg na prace mające poprawić bezpieczeństwo na ulicach Montwiłła. Pojawi się m.in. sygnalizacja świetlna.


Postępowanie ogłoszone przez urzędników zakłada dwa zadania. Pierwsze obejmuje przebudowę ul. Montwiłła polegającą na przebudowie chodników oraz wyznaczeniu nowych przejść dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Spokojnej. Chodnik ma mieć nawierzchnię z kostki brukowej. Mają zostać także wyznaczone przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulic Montwiłła i Spokojnej na wlocie ulicy Spokojnej oraz północnym wlocie ul. Montwiłła.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugie zadanie to przebudowie chodników oraz wyznaczeniu nowych przejść dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Mokronoskich. Przejścia dla pieszych zostały wyznaczone w rejonie skrzyżowania ulic Montwiłła i Mokronoskich na wlocie alei Mokronoskich, a także w ciągu ulicy Montwiłła na północnym wlocie na skrzyżowaniu ulic Montwiłła i Kłopot. Ponadto w pobliżu skrzyżowania ma zostać utworzony peron autobusowy.

Kiedy można spodziewać się realizacji inwestycji? Wykonawca będzie miał 135 dni na wykonanie wszystkich prac.

Chcą poprawić bezpieczeństwo na ul. Montwiłła - Grodzisk News
Chcą poprawić bezpieczeństwo na ul. Montwiłła - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Fatalna zmiana - zlikwidowano przejście dla pieszych prowadzące z parkingu na basen. Teraz trzeba się cofnąć i przeciąć 2 ulice, żeby dotrzeć na basen - z dziećmi, pakunkami to duże utrudnienie, a także w ziemie, kiedy chcemy jak najszybciej wsiąść do ciepłego samochodu.

Ola
12-05-2022 12:46
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.