24 11 2018

Charytatywny pokaz mody z gwiazdami już w niedzielę. Zostały ostatnie wejściówki

24.11.2018, godz.: 11:45
Charytatywny pokaz mody z gwiazdami już w niedzielę. Zostały ostatnie wejściówki
Fot. centrumkultury.eu

Tradycją stały się już coroczne charytatywne pokazy mody w naszym regionie, w których udział biorą gwiazdy z pierwszych stron gazet. W tym roku odbędzie się już piąta taka impreza, ale po raz pierwszy w Grodzisku. Pozostały ostatnie wejściówki.

Wszystko w ramach akcji charytatywnej „Zima mroźna nam niegroźna”. Dotychczas organizowana była w podkowiańskim Pałacyku Kasyno, ale 25 listopada imprezę gościć będzie grodziska Mediateka.

Projekt polega na prezentacji ubrań przez osoby znane oraz dzieci. – W tym wydarzeniu idziemy tropem pokazów mody, na których gwiazdy prezentują ubrania i zamiast honorariów niejako w prezencie dostają prezentowaną odzież. Tu z gwiazdami będą też dzieci, ubrane w zimowe kreacje znanych projektantów

Ubrania te sponsorzy przekażą potrzebującym dzieciom. Swój udział w pokazie potwierdziły m.in. Jolanta Fraszyńska, Barbara Kurdej-Szatan, Małgorzata Potocka, Magdalena Schejbal, Paulina Sykut-Jeżyna, Edyta Herbuś, Maja Hyży i Eva Basta.

Odbędzie się 25 listopada w godzinach od 11.00 do 13.00. Impreza ma charakter zamknięty dla sponsorów i mediów, ale w tym roku istnieje możliwość zakupienia biletu na ten pokaz jako cegiełki, której całkowita wartość zostanie przekazana na podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Zaproszenia można nabyć w kasach kina Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. Koszt 100 zł. Należy się jednak śpieszyć bowiem jak poinformowała tuż przed publikacją tego artykułu Mediateka, pozostały ostatnie wejściówki.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata