reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

Charytatywna gala muzyki disco w grodziskiej gminie. Zagrają dla Małej Michaliny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Charytatywna gala muzyki disco w grodziskiej gminie. Zagrają dla Małej Michaliny - Grodzisk News


W najbliższą niedzielę odbędzie muzyczno-sportowa impreza charytatywna, której celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację małej Michaliny Sobótki, której tata jest policjantem i na co dzień strzeże bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grodziskiego.


5-letnia dziś dziewczynka przyszła na świat z rozszczepem kręgosłupa, tzw. pęcherzem neurogennym, niedowładem kończyn dolnych i wodogłowiem. W lutym 2021 roku udało się zebrać pieniądze i wykonać operację biodra w Klinice w Aschau w Niemczech. Radość trwała tylko 2 miesiące. W kwietniu tego roku doszło do złamania kości udowej pod wszczepioną płytką, konieczna była natychmiastowa operacja ratująca efekty tej poprzedniej!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najbliżsi Michaliny oraz ludzie dobrej woli walczą o zebranie kolejnych środków na leczenie i rehabilitację, których 5-latka cały czas potrzebuje. Stąd też pomysł zorganizowania Charytatywnej Gali Disco, na której wystąpi wielu wykonawców i zespołów, a poza wsytępami scenicznymi przewidziano wiele innych atrakcji, jak pokazy sprzętu policyjnego, w tym ekwipunku oddziałów specjalnych, dmuchańce, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne, licytacje atrakcyjnych gadżetów. Teatr dla dzieci T-Art zaprezentuje także przedstawienie pt. „Pchła Szachrajka”. Ta część imprezy w Kłudnie Starym ruszy o godz. 14.00 25 września.

Wcześniej, bo w południe na stadionie w Chlebni odbędzie się z kolei mecz, w którym o zwycięstwo powalczą Reprezentacja Polski Disco oraz Reprezentacja 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Charytatywna gala muzyki disco w grodziskiej gminie. Zagrają dla Małej Michaliny - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.