reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

Charytatywna gala muzyki disco w grodziskiej gminie. Zagrają dla Małej Michaliny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Charytatywna gala muzyki disco w grodziskiej gminie. Zagrają dla Małej Michaliny - Grodzisk News


W najbliższą niedzielę odbędzie muzyczno-sportowa impreza charytatywna, której celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację małej Michaliny Sobótki, której tata jest policjantem i na co dzień strzeże bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grodziskiego.


5-letnia dziś dziewczynka przyszła na świat z rozszczepem kręgosłupa, tzw. pęcherzem neurogennym, niedowładem kończyn dolnych i wodogłowiem. W lutym 2021 roku udało się zebrać pieniądze i wykonać operację biodra w Klinice w Aschau w Niemczech. Radość trwała tylko 2 miesiące. W kwietniu tego roku doszło do złamania kości udowej pod wszczepioną płytką, konieczna była natychmiastowa operacja ratująca efekty tej poprzedniej!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najbliżsi Michaliny oraz ludzie dobrej woli walczą o zebranie kolejnych środków na leczenie i rehabilitację, których 5-latka cały czas potrzebuje. Stąd też pomysł zorganizowania Charytatywnej Gali Disco, na której wystąpi wielu wykonawców i zespołów, a poza wsytępami scenicznymi przewidziano wiele innych atrakcji, jak pokazy sprzętu policyjnego, w tym ekwipunku oddziałów specjalnych, dmuchańce, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne, licytacje atrakcyjnych gadżetów. Teatr dla dzieci T-Art zaprezentuje także przedstawienie pt. „Pchła Szachrajka”. Ta część imprezy w Kłudnie Starym ruszy o godz. 14.00 25 września.

Wcześniej, bo w południe na stadionie w Chlebni odbędzie się z kolei mecz, w którym o zwycięstwo powalczą Reprezentacja Polski Disco oraz Reprezentacja 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Charytatywna gala muzyki disco w grodziskiej gminie. Zagrają dla Małej Michaliny - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.