TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

09 2021

Charytatywna ekozbiórka dla Bogusia


Grodzisk News


Charytatywna ekozbiórka dla Bogusia - Grodzisk News


Miejscowości z naszego regionu zachęcają mieszkańców do włączenia się w akcję ekozbiórki w szczytnym celu. Chodzi o zbiórkę pieniędzy dla małego Bogusia. Dziś niespełna 3,5 roczny chłopiec toczy walkę o zdrowie i życie.


reklama Grodzisk mazowiecki

Boguś urodził się w głębokiej zamartwicy, a kiedy miał sześć miesięcy, przeszedł bardzo skomplikowaną operację rekonstrukcji czaszki, z powodu przedwczesnego zrośnięcia się jednego ze szwów czaszkowych.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Boguś ma dopiero 3 latka i 4 miesiące, ale swoją pracowitością mógłby zawstydzić niejednego dorosłego. Jego dzieciństwo upływa na rehabilitacjach i niekończących się wizytach u wielu specjalistów. Chłopiec wciąż sam nie chodzi. – Choć zwiększyła się świadomość własnego ciała, mięśnie naszego syna są słabe, miednica ustawiona nieprawidłowo, a stopy płasko-koślawe. Niestety, w dalszej rehabilitacji konieczne będą ortezy, które pomogą Bogusiowi utrzymać właściwą pozycję ciała i postawić pierwsze samodzielne kroki – mówią rodzice Bogusia.

By czynić postępy, musi być stale rehabilitowany a to wymaga dużych nakładów finansowych. Stąd pomysł charytatywnej zbiórki elektrośmieci, także wielkogabarytowych od 20 do 24 września. Akcja będzie prowadzona w grodziskich i milanowskich szkołach oraz przedszkolach.

Można również bezpośrednio wpłacać pieniądze .

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.