10 06 2019

Charytatywna dyskoteka w Mediatece i moc aukcji

10.06.2019, godz.: 07:32
Charytatywna dyskoteka w Mediatece i moc aukcji
fot. Facebook Nasza Paulinka

Mediateka nie zwalania tempa w kwestii organizacji imprez, także tych niosących pomoc potrzebującym. Nie inaczej jest w przypadku małej Paulinki, o której pisaliśmy kilkukrotnie. W pomoc dla dziewczynki zaangażowało się wiele osób, a jeszcze więcej może się przyłączyć, choćby poprzez udział w dyskotece charytatywnej, która odbędzie się już 14 czerwca.

Miejscem imprezy będzie właśnie Mediateka, która w maju gościła już także koncert charytatywny na rzecz Paulinki. Przypomnijmy, że 11-miesięczna dziewczynka przyszła na świat ze zniekształceniami lewej nóżki opisywanymi w medycynie jako hemimelia strzałkowa, stopa trójpalczasta oraz niedorozwój kości strzałkowej. Jej historię opisywaliśmy tutaj. Cały czas na stronie fundacji Siepomaga.pl aktywna jest zbiórka pieniędzy na operację dziewczynki. Każdy z nas może pomóc przez choćby najdrobniejszą wpłatę TUTAJ albo udostępnienie tej wiadomości.

Charytatywna dyskoteka w Mediatece odbędzie się 14 czerwca w godzinach od 19.30 do 22.30. – Cieszmy się z pomagania! Paulinka potrzebuje pomocy, aby móc chodzić niezbędna jest kosztowna operacja. Zachęcamy do udziału w wydarzeniu, wspólnej zabawie i pomocy! – zapraszają organizatorzy.

Poza zbiórką pieniędzy na stronie Siepomaga.pl i wydarzeniami charytatywnymi toczą się również różnego rodzaju aukcje, z których dochód będzie przeznaczony na leczenie Paulinki. Znajdziecie je tutaj.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata