TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

04 2021

Całkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca?


Grodzisk News


foto: Twitter/MRPiTCałkowite odmrożenie gospodarki od 1 czerwca? - Grodzisk News


W tym tygodniu rząd przedstawić ma plan luzowania obostrzeń i przywracania do życia poszczególnych sektorów gospodarki. W mediach już pojawiają się doniesienia, o tym, czego powinniśmy się spodziewać. Mowa m.in. o przywróceniu zajęć na basenach i aktywności sportowych pod dachem dla dzieci.


reklama Grodzisk mazowiecki

Dziś zresztą wicepremier Jarosław Gowin zapowiedział, iż w środę kalendarz odmrażania gospodarki. Według niego 4 maja  powinien zostać otwarty cały handel detaliczny oraz siłownie, ogródki przy restauracjach, a hotele powinny móc przyjąć do połowy gości.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Gowin dodał, że od 1 czerwca cała gospodarka powinna być już odmrożona i działać w ścisłym reżimie sanitarnym. Taki głos po raz kolejny daje nadzieje przedsiębiorcom – w szczególności restauratorom hotelarzom oraz branży fitness – że będzie można wreszcie wrócić do w miarę normalnego funkcjonowania.

Słowa Gowina, stoją jednak w sprzeczności z niedawnymi jeszcze deklaracjami rządu, że gastronomia ruszy na końcu. „Jak podaje "Business Insider", Gowin zapowiedział, że jeśli rząd nie zgodzi się na zaproponowany przez niego harmonogram, to przedsiębiorcy "od środy powinni poznać plan, w jakiej kolejności i w jakim tempie będzie odmrażana gospodarka". 
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.