reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

11 2022

Bus przewrócił się na bok. Wjazd na autostradę zablokowany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Na węźle autostradowym w miejscowości Tłuste bus przewrócił się na bok. Zablokowany jest wjazd na autostradę w kierunku Warszawy.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na węźle Tłuste samochód typu bus wywalił się na bok. Węzeł w kierunku Warszawy zablokowany całkowicie. Na miejscu straż pożarna, policja i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 17.09. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej w grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Gdy strażacy dojechali na miejsce okazało się, że pojazdem jechały trzy osoby, a jedna z nich znajdowała się pod opieką ratowników medycznych. Działania strażaków polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.a – Na miejscu jest również policja, pogotowie i służba autostradowa – dodaje.

Zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu. W momencie pisania tego tekstu czyli około godz. 18.00 wjazd na autostradę na jezdnię w kierunku Warszawy był całkowicie zablokowany.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

1
1


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.