TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

28

11 2022

Bus przewrócił się na bok. Wjazd na autostradę zablokowany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Na węźle autostradowym w miejscowości Tłuste bus przewrócił się na bok. Zablokowany jest wjazd na autostradę w kierunku Warszawy.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na węźle Tłuste samochód typu bus wywalił się na bok. Węzeł w kierunku Warszawy zablokowany całkowicie. Na miejscu straż pożarna, policja i pogotowie – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy potwierdzają. – Zgłoszenie w tej sprawie otrzymaliśmy o godz. 17.09. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej w grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Gdy strażacy dojechali na miejsce okazało się, że pojazdem jechały trzy osoby, a jedna z nich znajdowała się pod opieką ratowników medycznych. Działania strażaków polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.a – Na miejscu jest również policja, pogotowie i służba autostradowa – dodaje.

Zdarzenie spowodowało duże utrudnienia w ruchu. W momencie pisania tego tekstu czyli około godz. 18.00 wjazd na autostradę na jezdnię w kierunku Warszawy był całkowicie zablokowany.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.