TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

07 2021

Burze nad powiatem. Strażacy mieli sporo pracy


Grodzisk News


foto: archiwalne - Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowieBurze nad powiatem. Strażacy mieli sporo pracy - Grodzisk News


Wczoraj burze przeszły nad naszym powiatem, co znów przysporzyło pracy strażakom. Strażacy musieli interweniować ponad 10 razy.


reklama Grodzisk mazowiecki

W ostatnim czasie burze nawiedzają nasz kraj. Nawałnice nie omijają naszego powiatu i często dochodzi do połamania drzew, czy podtopień. W czwartek strażacy mieli sporo pracy.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– Wczoraj na przestrzeni całego dnia 10 zgłoszeń dotyczyło powalonych drzew (z tego jedno fałszywe), jedno – zalania restauracji, a jedno pomocy ratownikom medycznym w przetransportowaniu osoby poszkodowanej do karetki. Spłonął również jeden samochód – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowiecki. – W zdarzeniach tych nikt nie odniósł obrażeń – dodaje.

Dodatkowo w ramach Wojewódzkiego Obwodu Operacyjnego na terenie powiatu funkcjonuje pluton „Wichura”, który wraz ze strażakami m.in. z OSP Grodzisk Maz. wsparli kolegów z Płocka, gdzie po przejściu frontu burzowego mieli mnóstwo pracy. O tym pisaliśmy tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.