TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

07 2021

Burze i upały nie odpuszczają. IMGW wydał kolejne ostrzeżenie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsBurze i upały nie odpuszczają. IMGW wydał kolejne ostrzeżenie - Grodzisk News


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie dotyczące naszego powiatu. Meteorolodzy ostrzegają przed silnymi burzami oraz upałami.


W ostatnich dniach nasz region regularnie nawiedzają burze i ulewne deszcze. Dzisiejszy poranek nie był wyjątkiem, wciąż nad nami krążą burzowe chmury, co chwila słychać grzmoty. Meteorolodzy przewidują, że piątek może tak wyglądać przez cały dzień.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

IMGW wydał bowiem dziś rano ostrzeżenie pierwszego stopnia m.in. dla naszego powiatu. – Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h. Miejscami grad – czytamy w komunikacie.

Według specjalistów z Instytutu prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk wynosi 90 procent. Ostrzeżenie obowiązuje do północy.

Ponadto do jutra do godz. 20.00 obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia dotyczące upałów. Według zapowiedzi w dzień temperatura może sięgnąć 33 stopni Celsjusza, natomiast w nocy od 18 do 21 stopni.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.