TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2021

Burza nad powiatem. Połamane drzewa, zalane posesje i uszkodzony dach


Grodzisk News


foto: CzytelnikBurza nad powiatem. Połamane drzewa, zalane posesje i uszkodzony dach - Grodzisk News


Strażacy z powiatu mają pełne ręce roboty – usuwają skutki gwałtownej burzy, która przeszła nad powiatem.


reklama Grodzisk mazowiecki

Pierwsze zgłoszenie do strażaków napłynęło tuż przed 18.00. – Zgłoszenia wciąż napływają, ale od godz. 17.59 do godz. 19.30 wpłynęło dziewięć zgłoszeń związanych z wystąpieniem burzy, która przeszła nad powiatem grodziskim. Trzy zgłoszenia pochodziły z Grodziska, dwa z Milanówka oraz po jednym z Kłudna Starego, Wólki Grodziskiej, Stanisławowa i Podkowy Leśnej. Większość interwencji polegała na usuwaniu powalonych drzew, dwie związane były z wypompowywaniem wody, jedna związana była z zalaniem kotłowni, czy wypompowywaniem wody z garażu podziemnego w budynku wielorodzinnym. Otrzymaliśmy też zgłoszenie, że w wyniku burzy uszkodzeniu uległ komin i poszycie budynku wielorodzinnego. Na szczęście okazało się, że uszkodzeniu uległa niewielka część obróbki dachu – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W działaniach brały lub biorą udział trzy zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Grodzisk Maz., jeden z OSP Kłudno Stare oraz jeden z OSP Milanówek.

W zdarzeniach tych nikt nie ucierpiał.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.