TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

07 2021

Burza nad powiatem. Połamane drzewa, zalane posesje i uszkodzony dach


Grodzisk News


foto: CzytelnikBurza nad powiatem. Połamane drzewa, zalane posesje i uszkodzony dach - Grodzisk News


Strażacy z powiatu mają pełne ręce roboty – usuwają skutki gwałtownej burzy, która przeszła nad powiatem.


reklama Grodzisk mazowiecki

Pierwsze zgłoszenie do strażaków napłynęło tuż przed 18.00. – Zgłoszenia wciąż napływają, ale od godz. 17.59 do godz. 19.30 wpłynęło dziewięć zgłoszeń związanych z wystąpieniem burzy, która przeszła nad powiatem grodziskim. Trzy zgłoszenia pochodziły z Grodziska, dwa z Milanówka oraz po jednym z Kłudna Starego, Wólki Grodziskiej, Stanisławowa i Podkowy Leśnej. Większość interwencji polegała na usuwaniu powalonych drzew, dwie związane były z wypompowywaniem wody, jedna związana była z zalaniem kotłowni, czy wypompowywaniem wody z garażu podziemnego w budynku wielorodzinnym. Otrzymaliśmy też zgłoszenie, że w wyniku burzy uszkodzeniu uległ komin i poszycie budynku wielorodzinnego. Na szczęście okazało się, że uszkodzeniu uległa niewielka część obróbki dachu – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W działaniach brały lub biorą udział trzy zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Grodzisk Maz., jeden z OSP Kłudno Stare oraz jeden z OSP Milanówek.

W zdarzeniach tych nikt nie ucierpiał.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.