reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

17

01 2024

Burmistrz wydaje oświadczenie ws. tragedii na Kościuszki


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Urząd Gminy Grodzisk Maz.Burmistrz wydaje oświadczenie ws. tragedii na Kościuszki - Grodzisk News


Dziś cały Grodzisk i nie tylko mówi o tragedii, jaka we wtorkowe popołudnie rozegrała się na ul. Kościuszki. Od ciosów nożem zginął 34-letni mężczyzna. Podejrzany o atak jest w rękach policji i prokuratury, która bada okoliczności zdarzenia. Mieszkańcy natomiast szeroko komentują tragedię. Oświadczenie w sprawie wydał też burmistrz Grodziska.


Włodarz potwierdził, że ofiarą ataku był mieszkaniec Grodziska. – W sprawie zdarzenia 16 stycznia 2024 r. W związku z wczorajszym aktem przemocy, który doprowadził do śmierci naszego mieszkańca, przekazuję wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego. Burmistrz Grodziska Mazowieckiego – czytamy w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej urzędu miasta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim. Wczoraj w godzinach popołudniowych przy ul Kościuszki w Grodzisku Maz. doszło do ugodzenia narzędziem ostrokończystym (najprawdopodobniej nożem) mężczyzny w wieku 34 lat, mieszkańca Grodziska Mazowieckiego, który następnie zmarł w szpitalu mimo udzielenia mu pomocy medycznej. Na miejscu zdarzenia zostały wykonane oględziny przez funkcjonariuszy Policji z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. W sprawie zatrzymano jednego mężczyznę. Zabezpieczono również monitoring z okolic miejsca zdarzenia. Trwają intensywne czynności procesowe nadzorowane przez Prokuraturę, gromadzony jest materiał dowodowy, przesłuchiwani są świadkowie. Po wykonaniu tych wstępnych i istotnych dla dalszego biegu śledztwa czynności procesowych, podjęta zostanie decyzja o dalszym losie zatrzymanego mężczyzny, w tym ewentualnej decyzji o przedstawieniu mu zarzutu – podała wcześniej stołeczna prokuratura okręgowa.


ZOBACZ TEŻ
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.