TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

06 2016

Burmistrz Tusiński z drugim absolutorium


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Burmistrz Tusiński z drugim absolutorium - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Tradycyjnie przed głosowaniem nad uchwałą absolutoryjną podkowiańscy radni usłyszeli sprawozdania z wykonania budżetu za ubiegły rok, a także pozytywne w tym temacie opinie Regionalnej Izby Obrachunkowej w Warszawie. Następnie przystąpiono do głosowania, którego pozytywny wynik dał burmistrzowi Arturowi Tusińskiemu absolutorium już po raz drugi. W ubiegłym roku rajcy również mu go udzielili.

? Budżet został zrealizowany w całości, z wyjątkiem dwóch dokumentacji projektowych, których opóźnienie wynikło z braku uzgodnień i przeszło na ten rok. Również zrealizowano wiele inwestycji nieprzewidzianych w planie budżetu ? a możliwość ich realizacji wynikła z oszczędności w danym roku budżetowym oraz pozyskanych środków zewnętrznych. A co najważniejsze po raz pierwszy od lat została wypracowana nadwyżka budżetowa ? napisał na swoim blogu, niejako w omówieniu prezentacji wydatkowania środków budżetowych Podkowy w 2015 roku.

Pełne omówienie burmistrza oraz cała prezentacja do zobaczenia tutaj.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.