TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

07 2019

Burmistrz Podkowy z jednogłośnym absolutorium


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Burmistrz Podkowy z jednogłośnym absolutorium - Grodzisk News


Burmistrz Podkowy Leśnej Artur Tusiński otrzymał jednogłośnie zarówno absolutorium, jak wotum zaufania od rady miasta. Na sesji absolutoryjnej było 12 radnych.


Najpierw sprawozdanie z wykonania budżetu za 2018 r. pozytywnie zaopiniowały komisje oraz Regionalna Izba Obrachunkowa, następnie rada jednogłośnie przyjęła owo sprawozdanie. W tym roku po raz pierwszy w samorządach odbywają się podczas sesji dyskusje na temat raportów o stanie gminy. Niejako na tej podstawie Arturowi Tusińskiemu rada udzieliła również jednogłośnie wotum zaufania, a chwilę później ? także bez większych wątpliwości ? absolutorium. ? Dziękuję radnym za zaufanie,  a także chciałbym podziękować mieszkańcom, od którym otrzymuję słowa uznania dla podejmowanych działań i zwykłej życzliwości zarówno w kontaktach osobistych jak i za pośrednictwem internetu czy SMS ? powiedział burmistrz.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.