reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

08

01 2021

Burmistrz: Na drogach Milanówka limit do 40 km/h


Grodzisk News


foto: PixabayBurmistrz: Na drogach Milanówka limit do 40 km/h - Grodzisk News


Burmistrz Milanówka poinformował dziś na swoim Facebook, że do końca 2021 roku chce doprowadzić do ograniczenia prędkości jazdy kierowców na wszystkich ulicach miast do 40 km/h.


reklama Grodzisk mazowiecki

Włodarz podkreślił jednocześnie, że ograniczeniem "naturanie nie zostanie objęta droga wojewódzka nr 719. – Styl i kultura jazdy użytkowników naszych milanowskich dróg zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia - nagminne łamanie prawa poprzez m.in. przekraczanie prędkości na zarówno tych większych, jak i mniejszych ulicach jest niedopuszczalne! – pisze burmistrz.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

– W związku z tym oraz w odpowiedzi na Państwa liczne komentarze z sugestiami co do lokalizacji kolejnych progów informuję, że podjąłem decyzję o wprowadzeniu do końca roku 2021 na terenie całego miasta ujednoliconego limitu prędkości jazdy do 40 km/h. Limitem naturalnie nie zostanie objęta droga wojewódzka nr 719 – zapowiada.

– Drodzy Państwo, życząc udanego i bezpiecznego weekendu apeluję o rozwagę i przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Pamiętajmy, że nie jesteśmy jedynymi uczestnikami ruchu! Oprócz nas są także dzieci, osoby starsze, rowerzyści i zwierzęta, a nasza nadmierna prędkość może im tylko, mówiąc delikatnie, zaszkodzić… – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dobra decyzja. Na ul.Kościuszki kierowcy (zwłaszcza motocykliści) od wielu lat jeżdżą jak wariaci i hałasują. Odkąd na ul. Ludnej postawiono garby i zmieniono organizację ruchu przy wiadukcie natężenie ruchu wzrosło tak, że nie da się wytrzymać.

Milanowianin
08-01-2021 20:52

To ja proponuję 20 na godzinę... Może przestaną jeździć a zaczną chodzić....
Ha ha ha

Nicram
09-01-2021 14:36

Bardzo dobra decyzja zwlaszcza po tym jak 8.01.2021 przed 7 rano na pasach przed Kościolem została potrącona kobieta...:(

Karolina
09-01-2021 16:59

pokaż wszystkie komentarze (5)
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.