06 07 2020

Burmistrz i spółka też „pompują”. Celem zbiórka dla Paulinki [WIDEO]

06.07.2020, godz.: 10:02
Burmistrz i spółka też „pompują”. Celem zbiórka dla Paulinki [WIDEO]
fot. Urząd Gminy Grodzisk Maz.

Akcja #GaszynChallange w regionie zatacza coraz szersze kręgi. Ostatnio na wyzwanie odpowiedzieli urzędnicy grodziskiego magistratu, z burmistrzem Grzegorzem Benedykcińskim na czele. Robili pompki w ramach zbiórki pieniędzy na operację małej Paulinki Tężyckiej. Zobaczcie, jak sobie poradzili.

Zasady #GaszynChallange są proste. Członkowie nominowanej organizacji muszą wykonać 10 pompek lub przysiadów. Czas na podjęcie tego wyzwania wynosi 48 godzin. Jeśli nominowani wykonają zadanie, wpłacają po 5 zł na zbiórkę na chore dzieci. Jeśli nie – kwotę dwukrotnie wyższą.

Ekipa grodziskiego magistratu prowadzona przez burmistrza wyzwanie podjęła, a poniżej możecie zobaczyć, jak sobie poradziła, a sama nominowała żyrardowski urząd miasta, magistrat we Mszczonowie oraz grodziską firmę Danfoss.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Burmistrz i spółka też „pompują”. Celem zbiórka dla Paulinki [WIDEO]”

  1. Kiki pisze:

    koryto nie ‚spółka’ chyba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.