reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

04

01 2023

Burmistrz Grodziska: Zapewniliśmy poszkodowanym dach nad głową


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsBurmistrz Grodziska: Zapewniliśmy poszkodowanym dach nad głową - Grodzisk News


Wracamy do sprawy mieszkańców, którzy ucierpieli w pożarze i zadymieniu budynku przy ul. Kilińskiego w Grodzisku. W rozmowie z nami burmistrz potwierdził, iż pogorzelcom zapewniono dach nad głową.


Przypomnijmy. We wtorkowe popołudnie w centrum Grodziska wybuchł pożar kamienicy. Z budynku trzeba było ewakuować kilka osób. Trzy osoby opuściły budynek przed przyjazdem strażaków, natomiast pięć znajdujących się na poddaszu strażacy musieli ewakuować. Te osoby zatruły się tlenkiem węgla i dymem.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ponadto przynajmniej na jakiś czas och dotychczasowe mieszkania nie nadają się do przebywania w nich. Na pewno do czasu, aż nie zostaną dobrze wywietrzone i sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa związanego z niewydzielaniem tlenku węgla.

Gmina zapewniła jednak potrzebującym dach nad głową. – Byłem na miejscu jeszcze podczas trwania akcji służb. Od razu podjęliśmy kroki, aby zapewnić tym rodzinom schronienie. Mieszkają w hotelu szkoły w Książenicach, mają tam dobre warunki. Będą mogły zostać tam tak długo, jak będzie potrzeba – mówi nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.