TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

24

05 2023

Budynek w Natolinie wkrótce przyjmie lokatorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayBudynek w Natolinie wkrótce przyjmie lokatorów - Grodzisk News


W Natolinie wybudowano już blok komunalny z 44 mieszkaniami. Teraz grodziski magistrat rusza z procedurami odbiorów technicznych, po których zakończeniu lokatorzy będą mogli się wprowadzać.


Budynek stanął pod numerem 75 na działce o powierzchni 4,2 tys. mkw; przy drodze wojewódzkiej 579. Znajduje się tam zjazd na działkę w południowo-wschodnim narożniku, w strefie o niskiej intensywności zabudowy. Na działkach sąsiednich znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i hotelowa – jedno- oraz dwukondygnacyjna.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Sam blok liczyć będzie łącznie 44 mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej blisko 1938 metrów kwadratowych. Maksymalna liczba mieszkańców to około 150 osób. Z kolei kubatura budynku wynosi 7,5 tysiąca metrów sześciennych.

Będą też cztery mieszkania przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Budynek zestawiony jest z czterech jednakowych czterokondygnacyjnych segmentów z klatką schodową i odrębnym wejściem, o tej samej strukturze mieszkań. Na parterze każdego segmentu mieszczą się dwa lokale dwupokojowe, w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych oraz wózkownia, a na pozostałych po trzy lokale.

Grodzisk rusza właśnie z odbiorami technicznymi, po zakończeniu których obiekt będzie gotowy do zamieszkania. Rozpoczynamy procedury odbiorowe, które potrwają około miesiąca. Wszystko zmierza jednak do tego, aby wszystkie protokoły zdawczo-odbiorcze zostały podpisane do końca czerwca – mówi nam Tomasz Krupski, wiceburmistrz Grodziska. – Następnie budynek będzie gotowy na przyjęcie lokatorów.

💬︎   dodaj komentarz

Są dla inwalidów dwa lokale. A takiemu człowiekowi, inwalidzie z Parkinsonem postępującym obiecują od dwóch lat . Odpowiedź włodarzy miasta - na dziś nie mamy dla Pana mieszkania. No to ciekawe

AnMes
25-05-2023 19:46
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.