reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

27

11 2022

Budują sieć wodociągową. Będą wyłączenia wody


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayBudują sieć wodociągową. Będą wyłączenia wody - Grodzisk News


Na terenie gminy Jaktorów trwa budowa sieci wodociągowej. W związku z kolejnymi etapami prac, może być konieczne wyłączenie bieżącej wody.


Jak podał jaktorowski magistrat, wyłączenia mogą nastąpić w dniach od 28 do 30 listopada. W poniedziałek w związku z budową sieci w ul. Porannej Rosy w Bieganowie wody mogą nie mieć mieszkańcy następujących ulic w tej miejscowości: Jutrzenki, Porannej Rosy, Stokrotki oraz posesje Bieganów 79 oraz 80.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Następnego dnia czyli we wtorek 29 listopada prace budowlane będą prowadzone w ul. Żbika w Budach Grzybku i w związku z tym może nastąpić przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicach: Łosia, Stryjeńskiej, Niedźwiedziej, Podkowińskiego (posesje 39, 43 i 46), Potockiego (od Stryjeńskiej do Łosia) oraz posesja przy ul. Chełmońskiego 154A.

Również we wtorek prace związane z budową sieci będą prowadzone w ulicy bocznej od ul. Pomorskiej w Jaktorowie i z brakiem wody mogą borykać się mieszkańcy ulic: Koperkowej, Pomorskiej 195 oraz Grabnik.

W środę wyłączenie może dotknąć odbiorców z Bieganowa mieszkających przy ulicach: Okrężnej (od Staszica do Heweliusza), Gwiazdy Polarnej, Limonkowej, Malinowej (od Gwiazdy Polarnej do Poziomkowej).

Przerwa w dostawie wody we wszystkich przypadkach może nastąpić w godzinach 8.30–14.30.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.