reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

11 2022

Budują sieć wodociągową. Będą wyłączenia wody


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayBudują sieć wodociągową. Będą wyłączenia wody - Grodzisk News


Na terenie gminy Jaktorów trwa budowa sieci wodociągowej. W związku z kolejnymi etapami prac, może być konieczne wyłączenie bieżącej wody.


Jak podał jaktorowski magistrat, wyłączenia mogą nastąpić w dniach od 28 do 30 listopada. W poniedziałek w związku z budową sieci w ul. Porannej Rosy w Bieganowie wody mogą nie mieć mieszkańcy następujących ulic w tej miejscowości: Jutrzenki, Porannej Rosy, Stokrotki oraz posesje Bieganów 79 oraz 80.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Następnego dnia czyli we wtorek 29 listopada prace budowlane będą prowadzone w ul. Żbika w Budach Grzybku i w związku z tym może nastąpić przerwa w dostawie wody dla odbiorców przy ulicach: Łosia, Stryjeńskiej, Niedźwiedziej, Podkowińskiego (posesje 39, 43 i 46), Potockiego (od Stryjeńskiej do Łosia) oraz posesja przy ul. Chełmońskiego 154A.

Również we wtorek prace związane z budową sieci będą prowadzone w ulicy bocznej od ul. Pomorskiej w Jaktorowie i z brakiem wody mogą borykać się mieszkańcy ulic: Koperkowej, Pomorskiej 195 oraz Grabnik.

W środę wyłączenie może dotknąć odbiorców z Bieganowa mieszkających przy ulicach: Okrężnej (od Staszica do Heweliusza), Gwiazdy Polarnej, Limonkowej, Malinowej (od Gwiazdy Polarnej do Poziomkowej).

Przerwa w dostawie wody we wszystkich przypadkach może nastąpić w godzinach 8.30–14.30.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.