reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

09 2023

Budowa wyniesionego przejścia. Będą utrudnienia na Teligi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Budowa wyniesionego przejścia. Będą utrudnienia na Teligi - Grodzisk News


W najbliższy poniedziałek pojawią się utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Teligi i Rusałki w Grodzisku w związku z budową wyniesionego przejścia dla pieszych.


Grodziski magistrat w sierpniu wybrał wykonawcę trzech wyniesionych przejść dla pieszych w Grodzisku oraz montaż wyświetlaczy prędkości na przejściu w Szczęsnem (skrzyżowanie ul. Orlej z ulicami Drozda i Łagodną). Wyniesione przejścia pojawią się na ul. Bałtyckiej (skrzyżowanie z ul. Garbarską), na ul. Westfala oraz na ul. Teligi (skrzyżowanie z ul. Rusałki). Przy wszystkich trzech przejściach pojawią się również balustrady zabezpieczające.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W najbliższy poniedziałek na ostatnim z wymienionych przejść będą prowadzone prace. – Informujemy, że w poniedziałek, 11 września br. w godz. 9.00–12.00 nastąpią utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Rusałki i ul. Teligi. Utrudnienia związane są z budową wyniesionego przejścia dla pieszych – poinformował grodziski magistrat w komunikacie.

Koszt budowy wniesionych przejść oraz montażu wyświetlaczy w Szczęsnem to 333 tys. zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Skrzyżowanie ul. Orlej z ulicami Drozda i Łagodną - tam przede wszystkim trzeba poprawić oświetlenie przejścia dla pieszych a nie budować przejścia wyniesione!

z11
14-09-2023 21:38


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.