20 02 2020

Budowa ścieżki rowerowej przy Królewskiej w toku [FOTO]

20.02.2020, godz.: 19:20
Budowa ścieżki rowerowej przy Królewskiej w toku [FOTO]
fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka

Trwają prace przy budowie trasy rowerowej wzdłuż ulicy Królewskiej w Milanówku. Miasto ogród pochwaliło się postępami prac.

Inwestycja wzdłuż drogi 719 została podzielona na dwa etapy. Pierwszy obejmuje 835-metrowy fragment, który rozpoczyna się na skrzyżowaniu ulicy Królewskiej z ulicą Grudowską. Jak podano w dokumentacji, w północno-zachodniej ćwiartce skrzyżowania powstanie fragment ścieżki rowerowej o szerokości 2 m (z poszerzeniem na łuku), która łączyć będzie istniejącą ścieżkę rowerową biegnącą z Grodziska Mazowieckiego po południowej stronie ul. Królewskiej z nowym ciągiem pieszo-rowerowym.

Tuż za skrzyżowaniem szerokość ścieżki w zależności od miejsca będzie się zmieniać od 2,5 do 3 metrów. W odległości około 280 m od skrzyżowania z ul. Grudowską trasa przechodzi na południową stronę ulicy Królewskiej, gdzie dochodzi do skrzyżowania z ul. Podwiejską.

Drugi fragment ma mieć długość 830 metrów i swój bieg rozpocząć tuż za skrzyżowaniem ul. Królewskiej z ul. Podwiejską i biec w kierunku Podkowy aż do ul. Brwinowskiej po północnej stronie trasy 719.

Podkowiańska część drogi jest już w zasadzie gotowa. W części milanowskiej prace troczą się zaś tak jak widać na zdjęciach.

fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka
fot. Facebook/Urząd Miasta Milanówka
1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Budowa ścieżki rowerowej przy Królewskiej w toku [FOTO]”

  1. Anonim pisze:

    Te ścieżki w gminie grodzisk (poza nielicznymi wyjątkami) to jakiś dramat. Nie wiem to kto projektuje, zatwierdza i pozwala na to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata