07 05 2019

Budowa sali gimnastycznej idzie do przodu

07.05.2019, godz.: 14:35
Budowa sali gimnastycznej idzie do przodu
fot. GrodziskNews

Zaglądamy na budowę sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Grodzisku. Postępy prac każdego dnia są wyraźnie widoczne.

O budowie sali gimnastycznej dla szkoły przy ul. Zondka mówiło się od dawna. I rzeczywiście jest ona potrzebna. Wybudowany pod koniec lat 60. budynek szkoły był już kilkukrotnie modernizowany i remontowany. Obecnie jest on zachowany w nie najgorszym stanie, jednak bolączką tej placówki jest malutka sala do aktywności fizycznej.

Od początku przyszłego roku do dyspozycji uczniów ma być jednak nowa i nowoczesna sala. Konstrukcja dachu jest już zamknnięta. Wykonawca prowadzi już prace budowlane wewnątrz bryły budynku.

– Wszytko idzie zgodnie z planem. Nic zatem nie powinno stanąć na przeszkodzie, by uruchomić salę na początku 2020 roku – mówi nam Stanisław Olkowski, kierownik Inwestycyjno-Technicznej Obsługi Miasta w Grodzisku.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.