TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

15

03 2023

Budowa parkingu w Milanówku idzie do przodu [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr Remiszewski1 - Grodzisk News


W Milanówku trwają pierwszy i drugi etap budowy parkingu parkuj i jedź. Burmistrz określa postępy prac jako dynamiczne i zamieszcza nowe zdjęcia. Prezentujemy je poniżej.


Pierwszy odcinek zlokalizowany jest między ulicami Smoleńskiego i Brzozową. Tam prace ruszyły na początku roku, natomiast teraz czas na drugi fragment parkingu, który będzie zlokalizowany na odcinku od sklepu ogrodniczego do ul. Herberta.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak podają urzędnicy z milanowskiego magistratu, prace będą podzielone na pięć etapów. – Pierwsze dwa polegające na budowie chodnika oraz zatok postojowych nie będą powodowały większych utrudnień w ruchu kołowym. Miejsca prowadzenia robót będą wygrodzone i oznakowane. Kolejne trzy etapy polegające na budowie studni oraz wykonaniu jezdni będą wymagały czasowego wprowadzenia ruchu wahadłowego w porach gdy ruch na drodze jest najmniejszy (między godz. 10.00 a 14.00). We wszystkich etapach zapewniony będzie dojazd do posesji – podał milanowski magistrat.

A jak postępy prac wyglądają dziś? – Dynamiczne postępy prac przy budowie parkingów wzdłuż ul. Warszawskiej. W pierwszym etapie wykonano już chodnik i dojazdy do posesji, rozpoczęto również układanie obrzeży betonowych po przeciwnej stronie, gdzie zlokalizowane będą miejsca postojowe. W drugim etapie postępy również widać każdego dnia. Obecnie układane są płyty chodnikowe – poinformował na Facebooku Piotr Remiszewski, burmistrz Milanówka.

Budowa parkingu w Milanówku idzie do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Budowa parkingu w Milanówku idzie do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Budowa parkingu w Milanówku idzie do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Budowa parkingu w Milanówku idzie do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Budowa parkingu w Milanówku idzie do przodu [FOTO] - Grodzisk News
Budowa parkingu w Milanówku idzie do przodu [FOTO] - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.