TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

02 2023

Budowa parkingu „Parkuj i jedź” idzie do przodu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr RemiszewskiBudowa parkingu „Parkuj i jedź” idzie do przodu - Grodzisk News


Trwają prace związane z budową parkingu „parkuj i jedź” w Milanówku. Obiekt powstanie przy ul. Smoleńskiego, a po jego wybudowaniu przybędzie kilkadziesiąt miejsc do parkowania przy stacji PKP. O aktualnych postępach prac mówił burmistrz Piotr Remiszewski. Nie omieszkał także wspomnieć o „aktach wandalizmu.


Milanówek realizuje tę inwestycję m.in. dzięki dofinansowaniu z programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Dotacja wynosi ponad 3,5 mln zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Trwają zaawansowane prace w ramach budowy strefy parkingowej P&R. Aktualnie, zaawansowana w 70% jest budowa nowego chodnika i części wjazdów na posesje – poinformował burmistrz Piotr Remiszewski.

Włodarz dodał, że niestety doszło także do „aktu wandalizmu” – Z przykrością informuję, że w nocy z 15 na 16 lutego, wandale zniszczyli 7 osadzonych w podbudowie betonowej krawężników... Jak widać standardy cywilizacyjne przeszkadzają niektórym mieszkańcom naszego miasta... To bardzo smutne... Mam nadzieję, że to ostatni akt destrukcji w naszym mieście – podał Piotr Remiszewski.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Przecież to będą zwykłe miejsca parkingowe jakich pełno wszędzie. Nic specjalnego. Nie ma się czym szczycić. To wręcz żenujące że ktoś szczyci się tym że będzie budował przez 3 miesiące parking, który można by było zrobić w dwa tygodnie.

Kujawiak
21-02-2023 17:19

W tej okolicy właśnie tych miejsc nie jest pełno, a znalezienie miejsca parkingowego przy stacji jest sporym wyzwaniem, więc wręcz jest się czym chwalić. Czas budowy jest chyba zależny od firmy, ale na pewno mr Kujawiak maruda zrobiłby to szybciej, sam.

Mazowszak
22-02-2023 08:45

Bardzo Ci współczuję! Postaraj się częściej uśmiechać, może to odmieni choć trochęTwoje życie! Warto spróbować!

Bezstronny
22-02-2023 09:20

pokaż wszystkie komentarze (5)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.