TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

01 2021

Brwinów dowiezie mieszkańców na szczepienia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayBrwinów dowiezie mieszkańców na szczepienia - Grodzisk News


Brwinów uruchomił infolinię w sprawie dowozu osób z niepełnosprawnościami i wykluczonych i bez możliwości do punktu szczepień przeciwko COVID-19. Podawanie szczepionek seniorom powyżej 80. roku ruszy 22 stycznia, trzy dni później ma się rozpocząć szczepienie osób po „siedemdziesiątce”.


– Osobami uprawnionymi do skorzystania z możliwości dowiezienia do punktu szczepienia z miejsca zamieszkania są osoby, które zostały zapisane na szczepienie i mają wyznaczony jego termin, posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami lub są wykluczone transportowo – podał brwinowski magistrat. – Gmina będzie realizować przewozy transportem niespecjalistycznym i specjalistycznym  (dla osób na wózkach inwalidzkich) – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W celu umówienia transportu osoba uprawniona może skontaktować się za pośrednictwem infolinii pod nr tel. 22 738 26 80 w godzinach pracy urzędu w poniedziałki od 8do 18.00; do wtorku do .-czwartku w godzinach 8–16 oraz w piątek od 8 do 14.
Informacje na temat szczepień dostępne są na stronie internetowej tutaj.

Są trzy możliwości zapisu na szczepienie:
1. Indywidualne Konto Pacjenta
2. Infolinia 989
3. Placówka Podstawowej Opieki Zdrowotnej
 
Od 15 stycznia na szczepienia będą mogli rejestrować się seniorzy powyżej 80. roku życia, a od 22 stycznia - osoby powyżej 70. roku życia. Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.