reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

14

01 2021

Brwinów dowiezie mieszkańców na szczepienia


Grodzisk News


foto: PixabayBrwinów dowiezie mieszkańców na szczepienia - Grodzisk News


Brwinów uruchomił infolinię w sprawie dowozu osób z niepełnosprawnościami i wykluczonych i bez możliwości do punktu szczepień przeciwko COVID-19. Podawanie szczepionek seniorom powyżej 80. roku ruszy 22 stycznia, trzy dni później ma się rozpocząć szczepienie osób po „siedemdziesiątce”.


– Osobami uprawnionymi do skorzystania z możliwości dowiezienia do punktu szczepienia z miejsca zamieszkania są osoby, które zostały zapisane na szczepienie i mają wyznaczony jego termin, posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami lub są wykluczone transportowo – podał brwinowski magistrat. – Gmina będzie realizować przewozy transportem niespecjalistycznym i specjalistycznym  (dla osób na wózkach inwalidzkich) – dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W celu umówienia transportu osoba uprawniona może skontaktować się za pośrednictwem infolinii pod nr tel. 22 738 26 80 w godzinach pracy urzędu w poniedziałki od 8do 18.00; do wtorku do .-czwartku w godzinach 8–16 oraz w piątek od 8 do 14.
Informacje na temat szczepień dostępne są na stronie internetowej tutaj.

Są trzy możliwości zapisu na szczepienie:
1. Indywidualne Konto Pacjenta
2. Infolinia 989
3. Placówka Podstawowej Opieki Zdrowotnej
 
Od 15 stycznia na szczepienia będą mogli rejestrować się seniorzy powyżej 80. roku życia, a od 22 stycznia - osoby powyżej 70. roku życia. Szczepienia rozpoczną się 25 stycznia 2021 r.


reklama Grodzisk mazowiecki💬︎   dodaj komentarz


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.