reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

01 2022

„Bombowa” komedia z gwiazdami teatru w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. organizatora„Bombowa” komedia z gwiazdami teatru w Grodzisku - Grodzisk News


„To prawdziwie bombowa komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumyi sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!” – tak organizatorzy zapowiadają spektakl teatralna, którą ostatniego dnia lutego obejrzy publiczność w grodziskim centrum kultury. Wystąpią aktorzy znani z teatru i telewizji.


O czym będzie sztuka? – Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu … zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. To nie będzie łatwe! – czytamy w opisie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spójrzmy na obsadę:
Caroline (Katarzyna Glinka/Anna Czartoryska-Niemczycka) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.

Alban (Wojciech Błach/Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline.

Stephane (Radosław Pazura/Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.

Sam (Karolina Sawka/Maria Wieczorek)opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

Bilety do kupienia przez stronę CK.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.