reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

10 2019

Boiska pod balonem w Książenicach gotowe do gry


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Boiska pod balonem w Książenicach gotowe do gry - Grodzisk News


W Książenicach powstały boiska do piłki nożnej pod balonem ? jedyne w okolicy o takich wymiarach.


Od 2017 roku Grodziska Liga Szóstek rozgrywa mecze w sezonie zimowym właśnie na boisko pod balonem w Brwinowie. Teraz w Książenicach ruszy zimowa Liga Piątek. ? Właśnie ruszyły zapisy do Ligi Piątek, która startuje 23 listopada, do Książenickiej Ligi Mistrzów, która stratuje 17 listopada oraz do Militarnej Strefy Sportu, która odbędzie się 16 listopada ? mówią organizatorzy imprez. Mecze rozgrywane będą w Strefie Footballu, bo tak się nazywa nowy obiekt w Strefie Ruchu Książenice. Znajduje się obok budynku głównego przy ul. Młodości. . Nowy obiekt składa się z 3 boisk o wymiarach 40 x 24 m (lub jedno boisko o wymiarach 74 x 40 m), z trybun oraz budynku z 6 szatniami, toaletami i prysznicami. Z boisk mogą korzystać grupy zorganizowane oraz okoliczne kluby sportowe. ? Nie zabraknie także oferty dla najmłodszych piłkarzy, którzy już dziś mogą zapisać się do największej szkółki piłkarskiej w Polsce - Legia Soccer School w Książenicach. Zajęcia dla najmłodszych ruszą już w listopadzie ? mówią prcownicy Strefy Ruchu. W założeniu książenickie o obiekty mają być czynne siedem dni w tygodniu przez cały rok i posłużą rozgrywkom Ligi Piątek oraz innym turniejom piłki nożnej. Dodatkowo będzie możliwość rezerwacji boisk ? zarówno stałych, jak i jednorazowych.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.