grille gazowe

28

11 2020

Bogoria zwycięska w Zamościu!

Z przytupem wrócili za ligowe stoły tenisiści Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki. W wyjazdowym meczu w Zamościu pokonali miejscowy zespół Uczelni Państwowej Trefla 3:0.

Był to zwycięstwo tym efektowniejsze, że odniesione bez straty choćby jednego seta w każdym meczu singlowym. Cały mecz trwał nieco ponad godzinę. W pierwszej grze Marek Badowski zmierzył się z Ihorem Zavadskim i pokonał swojego rywala w trzech setach, z których tylko pierwszy był zacięty. Badowski zwyciężył 12:10. W kolejnych partiach było 11:4 i 11:1

Następnie przy stole pojawili się Pavel Sirucek oraz Paweł Kozieł. Ten pierwszy wygrał w setach do 8, do 11 i do 9. Grodziski triumf zwieńczył wygrany mecz Miłosza Redzimskiego. Utalentowany tenisista Bogorii pokonał Marcina Litwiniuka 11:9, 11:6, 11:6.

W niedzielę nasi tenisiści stołowi zmierzą się w własnej hali z Pogonią Lębork. Będzie to mecz kończący rundę zasadniczą LOTTO Superligi. Jeśli Bogoria wygra, zapewni sobie pierwsze miejsce w tabeli przed fazą play-off.