05 03 2020

Bogoria zagra z Manekinem

05.03.2020, godz.: 17:02
Bogoria zagra z Manekinem
fot. Marcin Masalski

Rozgrywki fazy zasadniczej LOTTO Superligi wchodzą w decydującą fazę. W 20. kolejce Dartom Bogoria podejmie we własnej hali Energę Manekin Toruń. Spotkanie to odbędzie się wyjątkowo o godzinie 11.00 w najbliższą niedzielę 8 marca.

Co więcej organizatorzy spotkania postanowili, że wejście na spotkanie będzie całkowicie darmowe. W naszej drużynie jak zawsze spodziewać możecie się Marka Badowskiego, Panagiotisa Gionisa, Pavla Sirucka i Miłosza Redzimskiego, który w tym sezonie LOTTO Superligi wygrał już dwa pojedynki singlowe. Nasz wychowanek z tygodnia na tydzień czyni ogromne postępy i w wieku 14 lat jak równy z równym potrafi rywalizować z najlepszymi zawodnikami w lidze. Być może przed grodziską publicznością będzie miał okazję zaprezentować się w Dzień Kobiet

U gości z kolei wystąpi aktualnie najlepsza para deblowa w kraju Tomasz Kotowski i Konrad Kulpa. Zawodnicy z Torunia w weekend wywalczyli drugi raz z rzędu tytuł Mistrza Polski w deblu, pokonując w wielkim finale 3:1 parę Piotr Chodorski/Tomasz Kotowski. Skład drużyny prowadzonej przez trenera Grzegorza Adamiaka uzupełni któryś z Japończyków Yuki Hirano, Taimu Arinobu.

Spotkanie będzie bardzo ważne dla układu ligowej tabeli. Nasi zawodnicy zajmują drugie miejsce z dorobkiem 45 punktów i cały czas liczą się w walce o pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego. Aktualnie mamy tylko dwa punkty straty do PKS Kolping Frac Jarosław. Nasi przeciwnicy z Grodu Kopernika z kolei walczą o miejsce w pierwszej szóstce, które daje miejsce w fazie play-off i walkę o medale LOTTO Superligi (obecnie właśnie szóste miejsce z 28 punktami na koncie)

– Oprócz darmowego wejścia, dla Pań z okazji ich święta szykujemy małą niespodziankę. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.