TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

11 2021

Bogoria zagra w Pucharze Europy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plBogoria zagra w Pucharze Europy - Grodzisk News


Tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki zajęli trzecie miejsce w grupie Ligi Mistrzów. Oznacza to odpadnięcie z najważniejszych klubowych rozgrywek na kontynencie, ale nie oznacza końca gry w europejskich pucharach. Zagrają bowiem w Pucharze Europy.


W swojej grupie Bogoria zajęła trzecie miejsce, tuż za zespołami z Niemiec i Rosji. Choć premiowane awansem do ćwierćfinału są dwa pierwsze miejsca to trzecia lokata umożliwia dalszą grę w Europie, a konkretnie w Pucharze Europy, który w poprzednich sezonach nosił nazwę Pucharu ETTU. Bogoria zagra w tych rozgrywkach od drugiego etapu grupowego jako jedna z dwunastu drużyn. W pierwszym wystąpiło 20 drużyny, które zostały podzielone na cztery grupy po pięć drużyn. Awans do dalszych gier wywalczyły po 2 z każdej grupy. Do tych zespołów dołączyły drużyny z trzecich miejsc z fazy grupowej Ligi Mistrzów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bogoria może być jednym z faworytów tego turnieju, ma jeden z najmocniejszych składów. Z kim zagrają podopieczni Tomasza Redzimskiego? Dowiemy się w sobotę po godz. 15.00 kiedy to odbędzie się losowanie. Znany jest natomiast termin najbliższych spotkań – Bogoria zagra w Pucharze Europy w dniach 10–12 grudnia.

Przypomnijmy, że Bogoria w sezonie 2011/2012 dotarła aż do finału, gdzie mierzyła się z zespołem UMMC Jekaterynburg. Wtedy lepszy okazał się zespół z Rosji.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.