TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

09 2021

Bogoria wygrywa w hicie!


Grodzisk News


foto: bogoriagrodzisk.plBogoria wygrywa w hicie! - Grodzisk News


Po niezwykle dramatycznym spotkaniu Bogoria Grodzisk wygrywa z Sokołowem SA Jarosław 3:2. To było trzecie zwycięstwo z rzędu.


reklama Grodzisk mazowiecki

To spotkanie było hitem tej kolejki Lotto Superligi – mierzyły się bowiem zespoły z czołówki. Drużyna z Jarosławia przystąpiła do tego meczu wyjątkowo zmobilizowana, ponieważ chciała się zrehabilitować za ostatnią porażkę w innym hicie z Dekorglassem Działdowo (1:3).

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Początek jednak nie zwiastował aż takich emocji, bowiem w pierwszym pojedynku Panagiotis Gionis dość pewnie pokonał Mateusza Czernika, który nawiązał równorzędną walkę tylko w jednym secie. Jednak drugi pojedynek pokazał, że to nie będzie łatwy mecz dla gospodarzy – Grigory Vlasov nie dał szans Markowi Badowskiemu i wyrównał stan meczu. W trzecim starciu Miłosz Redzimski przegrywał już 0:2 w setach z Erikiem Joutim, ale udało mu się doprowadzić do remisu. Niestety w piątym secie rywal zdecydowanie wygrał tracąc tylko trzy punkty. Goście prowadzili już 2:1 i Gionis musiał wygrać z Vlasovem jeżeli chciał przedłużyć szanse Bogorii na zwycięstwo w tym spotkaniu. Pierwszego seta wygrał do ośmiu, drugiego przegrał do sześciu, aby ostatecznie zwyciężyć do czterech i było 2:2 w całym meczu.

Wyłonić zwycięzcę tego miał więc pojedynek deblowy – do stołu podeszli Marek Badowski i Miłosz Redzimski z Bogorii oraz Mateusz Czernik oraz Eric Jouti z Sokołowa. Pierwszego seta wygrali goście, ale dwa kolejne należały do zawodników z Grodziska i trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Sokołów S.A. Jarosław 3:2
Panagiotis Gionis – Mateusz Czernik 3:0 (11:5, 13:11, 11:6)
Marek Badowski – Grigory Vlasov 0:3 (9:11, 5:11, 3:11)
Miłosz Redzimski – Eric Jouti 2:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:6, 3:11)
Panagiotis Gionis – Grigory Vlasov 2:1 (11:8, 6:11, 11:4)
Badowski/Redzimski – Czernik/Jouti 2:1 (6:11, 11:9, 11:3)
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.