grille gazowe

12

09 2021

Bogoria wygrywa w hicie!

Po niezwykle dramatycznym spotkaniu Bogoria Grodzisk wygrywa z Sokołowem SA Jarosław 3:2. To było trzecie zwycięstwo z rzędu.

To spotkanie było hitem tej kolejki Lotto Superligi – mierzyły się bowiem zespoły z czołówki. Drużyna z Jarosławia przystąpiła do tego meczu wyjątkowo zmobilizowana, ponieważ chciała się zrehabilitować za ostatnią porażkę w innym hicie z Dekorglassem Działdowo (1:3).

Początek jednak nie zwiastował aż takich emocji, bowiem w pierwszym pojedynku Panagiotis Gionis dość pewnie pokonał Mateusza Czernika, który nawiązał równorzędną walkę tylko w jednym secie. Jednak drugi pojedynek pokazał, że to nie będzie łatwy mecz dla gospodarzy – Grigory Vlasov nie dał szans Markowi Badowskiemu i wyrównał stan meczu. W trzecim starciu Miłosz Redzimski przegrywał już 0:2 w setach z Erikiem Joutim, ale udało mu się doprowadzić do remisu. Niestety w piątym secie rywal zdecydowanie wygrał tracąc tylko trzy punkty. Goście prowadzili już 2:1 i Gionis musiał wygrać z Vlasovem jeżeli chciał przedłużyć szanse Bogorii na zwycięstwo w tym spotkaniu. Pierwszego seta wygrał do ośmiu, drugiego przegrał do sześciu, aby ostatecznie zwyciężyć do czterech i było 2:2 w całym meczu.

Wyłonić zwycięzcę tego miał więc pojedynek deblowy – do stołu podeszli Marek Badowski i Miłosz Redzimski z Bogorii oraz Mateusz Czernik oraz Eric Jouti z Sokołowa. Pierwszego seta wygrali goście, ale dwa kolejne należały do zawodników z Grodziska i trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Sokołów S.A. Jarosław 3:2
Panagiotis Gionis – Mateusz Czernik 3:0 (11:5, 13:11, 11:6)
Marek Badowski – Grigory Vlasov 0:3 (9:11, 5:11, 3:11)
Miłosz Redzimski – Eric Jouti 2:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:6, 3:11)
Panagiotis Gionis – Grigory Vlasov 2:1 (11:8, 6:11, 11:4)
Badowski/Redzimski – Czernik/Jouti 2:1 (6:11, 11:9, 11:3)