04

10 2020

Bogoria wygrywa po zaciętym pojedynku

Bogoria wygrywa po zaciętym pojedynku - Grodzisk News

Po świetnym spotkaniu z Energą-Manekinem Toruń i efektownym zwycięstwie 3:0, tenisistom stołowym z Grodziska przyszła pora zmierzyć się z innym mocnym rywalem Lotto Zooleszcz Gwiazdą Bydgoszcz. Mecz rozpoczęli Panagiotis Gionis oraz Viacheslav Burov. Ich pojedynek to był swoisty zwiastun tego, co czeka nas w całym spotkaniu obu zespołów ? Gionis wygrał po zaciętym boju 3:2. W drugim starciu zmierzyli się Marek Badowski oraz Asuka Machi. Japończyk wygrał co prawda 3:0, ale każdy set był niezwykle zacięty ? Machi wygrywał do 11, 10 oraz 7. Jako trzeci do stołu podeszli Pavel Sirucek oraz Artur Grela. Czech dość zdecydowanie wygrał dwa pierwsze sety (do 7 i do 3), ale w trzecim rywal pokazał charakter i wygrał do 9. W trzecim jednak Sirucek pokazał swoją wyższość nad rywalem. W czwartym pojedynku zmierzyli się Gionis i Machi. Azjata nie dał szans zawodnikowi Bogorii i konieczny był pięty pojedynek, aby mecz mógł zostać rozstrzygnięty. W deblowym starciu zmierzyły się pary Sirucek/Badowski oraz Jendrzejewski/Grela. Ostatecznie po bardzo zaciętym pojedynku zawodnicy Bogorii wygrali 2:0 i podopieczni Tomasza Redzimskiego mogą dopisać do tabeli ligowej kolejne punkty. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki ? Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 3:2
Panagiotis Gionis ? Viacheslav Burov 3:2 (11:8 | 6:11 | 11:7 | 6:11 | 11:9)
Marek Badowski ? Asuka Machi 0:3 (11:13 | 10:12 | 7:11)
Pavel Sirucek ? Artur Grela 3:1 (11:7 | 11:3 | 9:11 | 11:4)
Panagiotis Gionis ? Asuka Machi 0:2 (5:11 | 5:11)
Pavel Sirucek/Marek Badowski ? Patryk Jendrzejewski/Artur Grela 2:0 (11:7 | 11:9)