TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

12 2021

Bogoria wygrywa pierwszy mecz w Pucharze Europy!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plBogoria wygrywa pierwszy mecz w Pucharze Europy! - Grodzisk News


Po niezwykle emocjonującym spotkaniu tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki wygrali w pierwszym meczu Pucharu Europy ETTU z czeskim HB Ostrov Havlickuv Brod.


Turniej jest rozgrywany w portugalskiej miejscowości Vila Nova de Gaia, tej samej gdzie kilka dni temu Miłosz Redzimski wywalczył dwa medale Mistrzostw Świata Kadetów. Teraz walczą tam wszyscy tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwszym rywalem był czeski zespół HB Ostrov Havlickuv Brod. Na początek do stołu podeszli Tomas Tregler i Pavel Sirucek. Ten pierwszy pewnie wygrał wszystkie trzy sety i Bogoria przegrywała 0:1. Jednak koleje starcia to była prawdziwa huśtawka emocji – wszystkie kończyły się po pięciu setach. Marek Badowski toczył zacięte boje z Dmitrijem Prokopcovem i ostatecznie wygrał 3:2. W trzecim pojedynku Miłosz Redzimski przegrał 2:3 z Michalem Obeslo, a w czwartym Badowski „pomścił” Pavla Sirucka i pokonał Tomasa Treglera 3:2.

Do piątego, decydującego starcia podeszli Prokopcov i Sirucek. Pierwszego seta wygrał gracz z Grodziska do pięciu, by drugiego przegrać do dziewięciu. W trzecim secie lepszy okazał się Sirucek 12:10, a w czwartym przegrał zdecydowanie (do pięciu). Jednak piąty ostatni set był prowadzony pod dyktando gracza Bogorii, który wygrał go 6:1.

Dziś o godz. 16.00 Bogoria zagra drugie mecz w Pucharze Europy. Rywalem będzie UTTC Stockerau. Transmisja ze spotkania będzie dostępna tutaj.

HB Ostrov Havlickuv Brod (Czechy) – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 2:3
Tomas Tregler – Pavel Sirucek 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)
Dmitrij Prokopcov – Marek Badowski 2:3 (5:11, 9:11, 11:9, 11:2, 5:6)
Michal Obeslo – Miłosz Redzimski 3:2 (11:7, 11:3, 8:11, 8:11, 6:4)
Tomas Tregler – Marek Badowski 2:3 (11:13, 11:7, 7:11, 11:9, 1:6)
Dmitrij Prokopcov – Pavel Sirucek 2:3 (5:11, 11:9, 10:12, 11:5, 1:6)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.