20 02 2020

Bogoria weźmie Politechnikę na warsztat

20.02.2020, godz.: 17:03
Bogoria weźmie Politechnikę na warsztat
fot. Marcin Masalski/Bogoria Grodzisk

Po minimalnej porażce z UMMC w ćwierćfinale i odpadnięciu z rozgrywek Ligi Mistrzów nasz zespół może całkowicie skupić się na rozgrywkach ligowych. We wtorek we własnej hali Bogoria podejmie Fibrain AZS Politechnikę Rzeszów.

Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 18. kolejki LOTTO Superligi. Sezon zasadniczy wkracza właśnie w kluczową fazę. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego bardzo będą chcieli zakończył zmagania zasadnicze na pierwszym lub drugim miejscu, które da od razu awans do półfinałowej fazy play-off. Drużyny z miejsc 3-6 o ten awans będą musiały powalczyć w dodatkowym spotkaniu.

Po 16 kolejkach ligowych nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli, ze stratą tylko dwóch punktów do Kolpingu Frac Jarosław. Za naszymi plecami znajduje się Dekorglass Działdowo, który ma do Bogorii trzy punkty straty. Nasz wtorkowy przeciwnik z Rzeszowa z kolei mocno walczy by zająć miejsce w najlepszej szóstce. Aktualnie rzeszowianie zajmują właśnie szóstą pozycję mając 17 punktów mniej niż Dartom Bogoria.

Nie wykluczone, że na spotkanie z AZS Politechniką Rzeszów dołączy Masaki Yoshida, który wsparłby Panosa, Marka i Pavla w tym ważnym spotkaniu. Drużyna z Podkarpacia w swoich szeregach ma dwóch zawodników należących do krajowej czołówki czyli Piotra Chodorskiego oraz Tomasz Lewandowskiego. Jako trzeci w barwach Politechniki zazwyczaj występuje zawodnik z Azji. Dla naszych tenisistów mecz z Politechniką będzie też świetnym przetarciem przed zbliżającymi się krajowymi mistrzostwami w singlu, które rozgrywane będą za tydzień. Na pewno Panos, Marek i Pavel będą liczyć w nich na złote medale.

Oprócz samego spotkania nie zabraknie jak zawsze konkursów czy też pokazów tanecznych. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy 25 lutego o godzinie 18 do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

autor:
💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.