TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

05

06 2023

Bogoria w wielkim finale LOTTO Superligi!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiBogoria w wielkim finale LOTTO Superligi! - Grodzisk News


Tenisiści Bogorii Grodzisk Mazowiecki nie pozostawili wątpliwości kto powinien znaleźć się w finale LOTTO Superligi. Podopieczni Tomasza Redzimskiego wygrali wczoraj drugi mecz półfinałowy z Global Pharmą 1924 Orlicz Suchedniów 3:0 i przypieczętowali awans.


Pierwszy mecz w Grodzisku był rozgrywany w miniony piątek. To było pierwsze oficjalne spotkanie w nowej sali Bogorii znajdującej się w Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej przy ul. Sportowej w Grodzisku. Tamto spotkanie Bogoria wygrała 3:1.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Wczoraj odbyło się drugie spotkanie półfinałowe, tym razem w hali w Suchedniowie, które miało zdecydować kto zagra o Mistrza Polski w finale. Jako pierwsi do stołu podeszli Piotr Cyrnek oraz Marek Badowski. Pierwszego seta wygrał gracz gospodarzy, ale dla Orlicza były to miłe złego początki – jak się potem okazało, to był jedyny set wygrany przez gospodarzy tego dnia. Kolejne trzy sety należały już do zawodnika z Grodziska. Emocji dostarczył jedynie trzeci set zakończony wynikiem 11:13. Pozostałe pokazywały wyraźnie lepszą dyspozycję Badowskiego.

W drugim pojedynku kapitalną partię rozegrał Miłosz Redzimski, który pokonał lidera Orlicza Asukę Machiego 3:0 i to zwycięstwo już dało Bogorii awans do finału nawet jakby Bogoria przegrała ten mecz 2:3.

Mecz zwieńczył pojedynek Roberta Florasa z Panagiotisem Gionisem. Grek również wygrał 3:0 i ustalił wynik spotkania na 3:0 dla Bogorii.

W finale LOTTO Superligi Bogoria zmierzy się z Dekorglassem Działdowo, który pokonał w półfinale Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz. Mecz finałowy odbędzie się w sobotę 10 czerwca w Poznaniu. Początek o godz. 12.30.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 0:3 (pierwszy mecz 1:3)
Piotr Cyrnek – Marek Badowski 1:3 (11:7, 4:11, 11:13, 6:11)
Asuka Machi – Miłosz Redzimski 0:3 (10:12, 8:11, 3:11)
Robert Floras – Panagiotis Gionis 0:3 (4:11, 8:11, 6:11)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.