31

10 2019

Bogoria w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

Bogoria w ćwierćfinale Ligi Mistrzów! - Grodzisk News

To było bardzo ważne spotkanie dla podopiecznych Tomasza Redzimskiego ? tym spotkaniem mogli zapewnić sobie miejsce w najlepszej ósemce tegorocznej Ligi Mistrzów i? tak też się stało! W pierwszym pojedynku Grek Panagiotis Gionis podejmował Rosjanina Vassilija Lakeeva. Pierwsze dwa sety nie ułożyły się po myśli zawodnika Bogorii, które przegrał najpierw do sześciu, a następnie do 10. Jednak ?Panos? zachował spokój i najpierw wygrał trzeciego seta, a następnie doprowadził do remisu pozwalając rywalowi na zdobycie czterech ?oczek?. Decydującego piątego seta zawodnik Bogorii wygrał 11:8 i gospodarze prowadzili 1:0. Następnie do stołu podeszli Marek Badowski i Vildan Gadiev. Polak pewnie rozprawił się z Rosjaninem 3:0 i podopieczni Tomasza Redzimskiego byli o krok od ćwierćfinału. Wszystko było w rekach Pavla Sirucka, który zmierzył się z Irańczykiem Nimą Alamiyanem. Pierwszy set był bardzo zacięty, ale ostatecznie Czech wygrał 17:15. Kolejne dwa sety również dla zawodnika grodziskiego klubu i Bogoria mogła się cieszyć z awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki ? PPC Villeneuve 3:0
Panagiotis Gionis ? Vassily Lakeev 3:2 (6:11; 10:12; 11:7; 11:4; 11:8)
Marek Badowski ? Vildan Gadiev 3:0 (11:5; 11:9; 11:8)
Pavel Sirucek ? Nima Alamiyan 3:0 (17:15; 11:9; 11:4)