reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

06

04 2021

Bogoria rozpoczyna walkę w play-off


Grodzisk News


foto: bogoriagrodzisk.plBogoria rozpoczyna walkę w play-off - Grodzisk News


Już jutro Bogoria rozpoczyna walkę w fazie play-off o mistrzostwo kraju. W pierwszym meczu półfinałowym zmierzy się z AZS AWFIS Baltą Gdańsk na wyjeździe.


reklama Grodzisk mazowiecki

Zespół z Grodziska zwyciężył rundę zasadniczą i rozpoczyna play-off od fazy półfinałowej, z kolei rywale z Pomorza w ćwierćfinale musieli awans do najlepszej czwórki wywalczyć – wygrali z UKS Dojlidy Białystok.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

W sezonie zasadniczym Bogoria dwukrotnie mierzyła się z zespołem z Gdańska. W pierwszym spotkaniu w Grodzisku, podopieczni Tomasza Redzimskiego bez większych problemów pokonali osłabioną (brak Patryka Chojnowskiego) Baltę 3:0, a w rewanżu po zaciętym pojedynku zwyciężyli 3:1.

Jutro w Gdańsku Bogoria prawdopodobnie zagra w składzie: Panagiotis Gionis, Pavel Sirucek oraz Miłosz Redzimski, ale z zespołem na mecz pojadą też Patryk Pyśk oraz Michał Gawlas, którzy niedawno debiutowali w LOTTO Superlidze. Marek Badowski, który zmaga się z urazem biodra nie wystąpi w obu meczach półfinałowych.

Początek jutrzejszego spotkania o godz. 18.00. Rewanż w piątek o godz. 16.00 w Grodzisku.

Transmisja z środowego spotkania dostępna będzie w telewizji Sportklub.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.