09

01 2022

Bogoria przegrywa w hicie

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrywa w meczu na szczycie Lotto Superligi. Tenisiści stołowi Tomasza Redzimskiego ulegli 2:3 zespołowi LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz.

To był hit 15. kolejki Lotto Superligi. Do Grodziska przyjechał lider z Bydgoszczy, a nasz zespół zajmował drugie miejsce. Mecz rozpoczęli Miłosz Redzimski i Vladislav Ursu. Wicemistrz świata kadetów świetnie zaczął ten mecz i po zaciętym boju dał prowadzenie swojemu zespołowi. Było 1:0 dla Bogorii. Drugie starcie stoczyli Sun Shiyu oraz Viacheslav Burov. Tutaj również były niezwykle emocjonujące momenty, a jeden z setów zakończył się wynikiem 15:17. Ostatecznie 3:1 wygrał zawodnik gospodarzy i było 2:0. Zwycięstwo było o krok...

Jako trzeci do stołu podeszli Pavel Sirucek i Artur Grela. Jednak tu po czterech setach lepszy okazał się gracz z Bydgoszczy i było już 2:1. Następnie oglądaliśmy pojedynek Miłosza Redzimskiego z Burovem. To bardzo dobrze zaczął młody Polak, wygrywając pierwszego seta, ale dwa kolejne górą był Burov. Mieliśmy remi 2:2 i o zwycięstwie zdecydował pojedynek deblowy.

Para Sun Shiyu/Pavel Sirucek zmierzyła się z parą Artur Grela/Vladislav Ursu. W tej próbie nerwów lepsi byli goście i to oni wywożą zwycięstwo z hali przy ul. Westfala.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 2:3
Miłosz Redzimski – Vladislav Ursu 3:2 (9:11, 6:11, 11:5, 11:9, 11:8)
Sun Shiyu – Viacheslav Burov 3:1 (11:9, 15:17, 11:9, 11:7)
Pavel Sirucek – Artur Grela 1:3 (8:11, 11:7, 10:12, 6:11)
Miłosz Redzimski – Viacheslav Burov 1:2 (15:13, 7:11, 7:11)
Sun Shiyu/Pavel Sirucek – Artur Grela/Vladislav Ursu 0:2 (7:11, 9:11)