27

09 2020

Bogoria przegrywa w Białymstoku

Bogoria przegrywa w Białymstoku - Grodzisk News

Do dzisiejszego spotkania podopieczni Tomasza Redzimskiego radzili sobie świetnie ? dziewięć punktów w trzech spotkaniach mając na rozkładzie bardzo mocne zespoły jak Sokołów S.A. Jarosław i Dekorglass Działdowo. Tym razem na drodze po kolejne punkty stanęła ekipa Dojlid Białystok. Jako pierwsi do stołu podeszli Zeng Yi Wang i Miłosz Redzimski. Zawodnik gospodarzy dość pewnie wygrał z młodym graczem Bogorii 3:1. W drugim starciu rywalem Panagiotisa Gionisa był Youngyin Li. Gracz Bogorii wygrał pierwsze dwa sety, ale w trzecim przegrał 11:9 i w drugim 12:10. Konieczny więc był piąty set, w którym Gionis nie dal najmniejszych szans rywalowi wygrywając 11:1. Jak się okazało było to jedyne zwycięstwo gracza Bogorii w całym meczu. Trzecie starcie to pojedynek Aliaksandra Khanina z Pavlem Siruckiem. Po dość zaciętym pojedynku Sirucek musiał uznać wyższość gracza gospodarzy i było już 2:1. Cała nadzieja była więc w ?Panosie?. Niestety tego dnia Zeng Yi Wang był w świetnej dyspozycji i pewnie pokonał Gionisa 2:0 ustalając wynik całego spotkania na 3:1. Dojlidy Białystok ? Bogoria Grodzisk Mazowiecki (3:1)
Zeng Yi Wang ? Miłosz Redzimski 3:1 (11:7 | 11:6 | 9:11 | 11:6)
Youngyin Li ? Panagiotis Gionis 2:3 (7:11 | 8:11 | 11:9 | 12:10 | 1:11)
Aliaksandr Khanin ? Pavel Sirucek 3:1 (8:11 | 11:9 | 11:8 | 11:9)
Zeng Yi Wang ? Panagiotis Gionis 2:0 (11:6 | 11:7)