reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

01 2022

Bogoria minimalnie przegrywa w Danii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Dartom Bogoria GrodziskBogoria minimalnie przegrywa w Danii - Grodzisk News


Po zaciętym spotkaniu tenisiści stołowi Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki przegrali na wyjeździe z duńskim Roskilde 61 BTK 2:3 w ćwierćfinale Pucharu Europy. Minimalna porażka wciąż nie zamyka drogi do dalszej gry.


Bogoria przystępowała do tego spotkania osłabiona brakiem Michała Badowskiego i trenera Tomasza Redzimskiego. Z kolei rywale mieli do dyspozycji najsilniejszy skład. Mimo problemów gracze Bogorii przysporzyli sporo problemów rywalom.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jako pierwsi do boju ruszyli Jens Lundqvist i Panagiotis Gionis i od razu dali znakomite show, które zakończyło się po pięciu setach na korzyść Greka. Po nich Michael Maze rywalizował z Miłoszem Redzimskim. Choć pierwszego seta wygrał nasz zawodnik, to niestety bardziej doświadczony rywal wygrał wszystkie kolejne i stan meczu był znów remisowy.

W trzecim pojedynku znakomicie zaprezentował się Pavel Sirucek, który pewnie pokonał Mikkel Hindersson nie oddając mu żadnego seta. Było 2:1. Miłosz Redzimski stanął przed szansą zakończenia tego spotkania, ale to nie był dzień wielkiego talentu z Grodziska. Lundqvist wygrał z nim pewnie 3:0 i zwycięzcę trzeba było wyłonić w piątym secie. Zagrali w nim Maze i Gionis. Pojedynek był niezwykle zacięty, a gdy w czwartym secie na 2:2 Gionis wygrał bardzo wysoko, bo aż 11:2, wydawało się, że przewaga psychologiczna będzie po jego stronie. Niestety Maze wytrzymał ciśnienie i pokonał „Panosa” 6:4 tym samym pieczętując zwycięstwo Roskilde.

Rewanż odbędzie się 21 stycznia w Grodzisku Mazowieckim.

Roskilde Bordtennis 61 BTK – Dartom Bogoria Grodzisk Maz. 3:2
Jens Lundqvist – Panagiotis Gionis 2:3 (12:10, 5:11, 11:8, 2:11, 1:6)
Michael Maze – Miłosz Redzimski 3:1 (7:11, 11:9, 11:7, 11:6)
Mikkel Hindersson – Pavel Sirucek 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
Jens Lundqvist – Miłosz Redzimski 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
Michael Maze – Panagiotis Gionis 3:2 (11:7, 9:11, 11:9, 2:11, 6:4)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.