reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

06 2023

Bogoria jedną nogą w wielkim finale mistrzostw Polski!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/KS Bogoria Grodzisk MazowieckiBogoria jedną nogą w wielkim finale mistrzostw Polski! - Grodzisk News


Zgodnie z oczekiwaniami własnymi oraz kibiców zgromadzonych w grodziskiej hali widowiskowo-sportowej tenisiści stołowi Bogorii poprowadzili pierwszy mecz półfinałowej rywalizacji o drużynowe mistrzostwo Polski. Nasza drużyna pokonała Global Pharmę Orlicz 1924 Suchedniów 3:1 i w niedzielę postara się przypieczętować awans do pojedynku o złoty medal.


Zgodnie z oczekiwaniami własnymi oraz kibiców zgromadzonych w grodziskiej hali widowiskowo-sportowej tenisiści stołowi Bogorii poprowadzili pierwszy mecz półfinałowej rywalizacji o drużynowe mistrzostwo Polski. Nasza drużyna pokonała Global Pharmę Orlicz 1924 Suchedniów 3:1 i w niedzielę postara się przypieczętować awans do pojedynku o złoty medal.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Debiutancki mecz Bogorii w nowej hali nie zaczął się jednak po myśli gospodarzy, bowiem dość niespodziewaną porażkę poniósł lider grodziskiej ekipy Panagiotis Gionis. Grecki defensor przegrał w czterech setach z Japończykiem Asuką Machim, przy czym pierwsze trzy były niezwykle wyrównane, a o wygranej jednego bądź drugiego tenisisty decydowała dwupunktowa przewaga. Dopiero czwartą odsłonę Machi wygrał zdecydowanie 11:5.

Porażka Gionisa podziała jeszcze bardziej pobudzająco i motywująco na zespół, bowiem w kolejnych singlach nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Miłosz Redzimski ograł 3:1 Roberta Florasa – byłego zawodnika Bogorii; następnie Marek Badowski bez straty seta pokonał Piotra Cyrnka. Zwycięstwo w całym meczu przypieczętował natomiast Gionis, który w starciu do dwóch wygranych partii pokonał 2:0 Daniela Bąka.

Bogoria do niedzielnego rewanżu w Suchedniowie przystąpi więc z pokaźną zaliczką i pozostaje tym większym faworytem do awansu.

Podobnie sytuacja się ma w drugiej parze. Tam jednak Dekorglass Działdowo wygrał 3:1 w meczu wyjazdowym z Gwiazdą Bydgoszcz, dlatego kropkę nad "i" postara się postawić w niedzielę przed własną publiką.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:1
Panagiotis Gionis – Asuka Machi 1:3 (11:9, 14:16, 10:12, 5:11)
Miłosz Redzimski – Robert Floras 3:1 (11:9, 10:12, 11:6, 11:4)
Marek Badowski – Piotr Cyrnek 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
Panagiotis Gionis – Daniel Bąk 2:0 (11:6, 11:4)

Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz – Dekorglass Działdowo 1:3
Vladislav Ursu – Jakub Dyjas 2:3 (3:11, 11:4, 8:11, 11:7, 10:12)
Artur Grela – Jonathan Groth 0:3 (10:12, 7:11, 3:11)
Taku Takakiwa – Kaii Konishi 3:1 (11:8, 11:6, 3:11, 11:7)
Vladislav Ursu – Jonathan Groth 0:2 (6:11, 4:11)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.